Bellerin afër marrëveshjes me këtë klub

Bellerin afër marrëveshjes me këtë klub

Lajmin e ka konfirmuar agjenti i mbrojtësit spanjoll, i cili ka zbuluar se të dyja palët janë në bisedime.

”Ne jemi duke biseduar tani më shumë se para dy javësh. Në situata normale, Bellerin do ta rinovojë kontratën”.

”Bellerin është i lumtur në Arsenal dhe ai ka bërë një zhvillim të mirë këtu”, theksoi agjenti Albert Botines. /Periskopi.com

Shpërndaje në: