Mësohet numri i saktë i tifozëve të pranishëm në ”Fadil Vokrri”

Periskopi.com Sporti

Ka filluar ndeshja mes Kosovës dhe Maltës.
Tifozët tashmë kanë zënë vendet e tyre në stadiumin, ”Fadil Vokrri”, dhe përkrahja e tyre është masive.

Tashmë është mësuar edhe numri i saktë i tifozëve që gjenden në tribuna.

Saktësisht, në tribuna gjenden plot 12,565 tifozë.

Shpërndaje në: