Mësohet se deri në cilin vit Mbappe do të jetë pjesë e Parisit

Periskopi.com Sporti

Kylian Mbappe dhe përfundimisht ka vendosur që të qëndrojë tek klubi i Parisit.

Ndonëse ende asgjë nuk është bërë zyrtare, Mbappe tashmë ka vendosur të jetë deri në vitin 2025 pjesë e PSG, shkruan Periskopi.

Sipas gazetarit Fabrizo romano, Mbappe do të firmos kontratën e re me PSG deri në vitin 2025.

E ky vendim nga Mbappe thuhet së është marr në mëngjesin e sotëm.