Messi fenomenal nga penalltia: Nuk gabon, shënon

Periskopi.com Sporti

Barcelona ka arritur ta thellojë epërsinë ndaj Villarealit, transmeton Periskopi.

Penalltia e fituar nga Ansu Fati dhe e ekzekutuar në gol nga legjenda argjentinase, Lionel Mesi, ia solli golin e tretë Barcelonës.

Kujtojmë se, për katalunasit kjo është ndeshja e parë kampionale për këtë sezon, edhe pse disa prej ekipeve tashmë i kanë zhvilluar nga tri takime.

Shihni golin. Periskopi

Shpërndaje në: