Messi shënon supergol për këngëtarin e njohur

Messi shënon supergol për këngëtarin e njohur

Këngëtari i njohur italian, Eros Ramazzotti stërvitet me yjet e Barcelonës, ndërsa Lionel Messi tregon edhe njëherë aftësitë e jashtëzakonshme dhe shënon një supergol për të.

Shpërndaje në: