Messi votohet si President i Amerikës (Foto)

Messi votohet si President i Amerikës (Foto)

Donald Trump dhe Hillary Clinton garuan për këtë pozitë.

Gjithsesi një qytetar amerikan ka shkuar në qendrën e votimin me idenë e qartë se president ideal i SHBVA-ve do të ishte Lionel Messi.

Ai ka injoruar Trump-in dhe Clinton-in duke votuar për yllin e Barcelonës.

votimi

/Periskopi.com

Shpërndaje në: