Miku i regjisores: Ah bre Buqe, sot të pash bëmë humor dhe u qeshëm

Periskopi.com Lajme

Gazetari Resul Sinani, ka shkruar një postim prekës me rastin e vdekjes së mikes së tij, regjisores Burbuqe Berisha.

Sinani shkruan se sot është takuar me regjisoren dhe si zakonisht, ai thotë se bënë humor dhe kanë qeshur.

“Gjate kesaj kohe kam pare tek ti njeriun qe pavaresisht veshtiresive mbi gjithcka e donte jeten dhe shikonte gjithmone perpara”, shprehet gazetari.