Milan me shumë meritë merr epërsinë ndaj Lazios – Leao bën mrekullinë në fund të pjesës së parë

Periskopi.com Sporti

Ishte Rafael Leao që ndonëse u kritikua shumë gjatë pjesës së parë, arriti që në fund të gjente golin, shkruan Periskopi.

Ai nisi gjithçka vet nga mesi i fushës me një sprint të jashtëzakonshëm, e më pas i pasoi topin kroatit Rebic, i cili menjëherë ia ktheu dhe Leao dërgoi topin në rrjetë.

Goli i Leao u shënua në minutën e 45’.

Gjithçka e merituar. Shikoni golin më poshtë. /Periskopi/

Shpërndaje në: