Milan në epërsi për herë të parë ndaj Veronas, autogol

Periskopi.com Sporti

Milan ka përmbysur gjithçka.

Skuadra e Pioli ka arritur të bëjë mrekullinë dhe të rikthehet nga dy gola disavantazh, për të dalë në epërsi, shkruan Periskopi.

Goli i tretë i Rossoneri ishte një autogol.

Castillejo harkoi në zonë dhe topi i devijuar përfundoi në rrjetë.

Shikoni golin./Periskopi/