Milan-Sassuolo: Dy gola brenda tre minutave

Periskopi.com Sporti

Dy gola të shpejtë janë shënuar në ndeshjen mes Milanit dhe Sassuolos.

Në fakt, dy brenda tre minutave u realizuan, shkruan Periskopi.

Fillimisht, ‘Rossonerët’ kaluan në epërsi përmes Alessio Romagnolit pas asistimit nga Theo Hernandez në minutën e 21-të.

VIDEO

Vetëm tre minuta më vonë, Scamacca realizoi një supergol për ta barazuar rezultatin në 1-1.

VIDEO