Milani e ka filluar në flakë ndeshjen kundër më të dobtëve të ligës, Salemaekers ia shkundë rrjetën për herë të dytë

Periskopi.com Sporti

Milani ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0 pas 18 minutave lojë kundër skuadrës së fundit në ligë, Salernitana.

Saelemaekers ka realizuar për 2-0 në minutën e 18 pas asistimit nga Brahim Diaz, teksa i pari qëlloi me një goditje brilante nga brendësia e zonës dhe një kënd i vështirë.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO