Milani është duke i bërë favor të madh Juventusit, Ibrahimovic ia fikë dritat Lazios

Periskopi.com Sporti

Milani ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0, kundër Lazios, skuadër që po lufton për titull në Serie A, shkruan Periskopi.

Zlatan Ibrahimovic ka realizuar golin e dytë për Milanin në minutën e 33-të nga penalltia.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/

 

Shpërndaje në: