Milani pa fat, Zlatani shënon por VARi e anulon

Periskopi.com Sporti

Milani ka gjetur golin në minutën e fundit të pjesës së parë ndaj Juventusit.

Suedezi mori një top të mirë pas shpinës së mbrojtjes dhe ia doli të mposhte portierin e Juves. VAR-i ndërhyri dhe anuloi golin sepse suedezi ishte në pozicion jashtë loje.

Shihni golin e anuluar.

Shpërndaje në: