Minamino nuk falë – Ia’dridhë’ portën Southamptonit

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Southamptonit dhe Liverpoolit, duel ky në kuadër të xhiros së 37’të në Premierligë.

Golin e parë dhe të barazimit për klubin e Liverpoolit e ka shënuar Minamino në minutën e 26’të të takimit, shkruan Periskopi,

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

VIDEO