Ministre Haxhiu bëhet pak nervoz në debat: A po më len me përfundu fjalën? Ju jeni katër, unë jam një

Periskopi.com Lajme

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu iu ka drejtuar paksa e acaruar gazetarit Adriatik Kelmendit dhe tre panelistëve të tjerë në debat sonte, transmeton Periskopi.

‘’A po më len me përfundu fjalën? Sepse ju jeni katër, unë jam vetëm një. ‘’, i tha Haxhiu –Kelmendit në Rubikon.

‘’Po e ktheni në personale, interesi i kujt është më tepër. ‘’, tha Adriatik Kelmendi.

‘’Na pitini 4 vjet, kemi kohë. Jo nuk thash ashtu, është diçka që ti po do me thanë.’’, shtoi Haxhiu.

‘’Jemi duke u përpjekur maksimalisht që secilën reformë që kemi nuis, ta përmbyllim në një afat optimal.’’, tha ajo tutje./PERISKOPI/