Ministri Mehaj raporton sot para Komisionit për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes

Periskopi.com Lajme

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, do të raportojë sot para deputetëve të Kuvendit të Kosovës.

Raportimi i Mehajt në Komisionin për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes do të fillojë në orën 10:00, në Kuvendin e Kosovës.

“Mbahet Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes, ku do të raportojë ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj. (Kuvendi i Kosovës, salla N302, ora 10:00)”, thuhet në njoftim.