“Mister shpejtësia” – Davies e ndëshkon Kroacinë qysh në fillim të takimit

“Mister shpejtësia” – Davies e ndëshkon Kroacinë qysh në fillim të takimit

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Kroacisë dhe Kanadasë, duel ky në kuadër të Kupës së Botës, Katari 2022.

Golin e parë për Kombëtaren e Kanadasë e ka shënuar Davies në minutën e 2’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 0:1.

VIDEO

Shpërndaje në: