Mjet shpërthimi në autostradën ‘Ibrahim Rugova’, dalin në vendngjarje KFOR’i, FSK’ja e Policia

Periskopi.com Lajme

Në orët e vona të mbrëmjes, në Malishevë, një banorë ka raportuar për një mjet shpërthyer për skaj autostradës “Ibrahim Rugova”, në zonën e Malishevës.

Njësitet e FSK-së dhe Policia e Kosovës si dhe KFOR-i amerikan kanë dal në vendin e ngjarjes.

Aty është bërë shpërthimi i mjetit në mënyrë të kontrolluar.

Shpërndaje në: