Modelet shqiptare publikojnë video në bikini nga Dubai

Periskopi.com Showbiz

Modelet e njohura shqiptare, Arta Elezaj, Arta Nitaj dhe Kejvina Kthella tashmë i shohim çdo ditë e më shumë pranë njëra-tjetres, pasi ato që disa ditë po kalojnë pushimet së bashku në Dubai.

‘Treshja’ janë mjaft aktive në rrjetet sociale, ku vazhdimisht në llogaritë e tyre personale publikojnë fotografi e video nga përditshmëria.

Kështu duke publikuar momente të shumta së bashku, teksa së fundmi kanë publikuar fotografi e video në bikini duke treguar linjat e perfeksionuara të trupit

Madje mbrëmë ato ishin në një koncert të këngëtares me famë botërore, Stefflon Don, ku edhe publikuan fotografi së bashku me këngëtare.

ografi e video në bikini duke treguar linjat e perfeksionuara të trupit.