Modelja braziliane nuk e harron dot Balotellin, ja çfarë thotë për të

Periskopi.com Sporti
Daian Melo, njëra prej konkurrenteve të programit “Grande Fratello Vip”, ka rrëfyer se ende nuk e ka harruar Mario Balotelin. Gjatë një bisede me vëllain e futbollistit, modelja braziliane u shpreh kështu:

“Kur e kam njohur, isha 19 vjeçe. E kam dashur dhe kam sërish ndjenja të forta për të”, deklaroi modalja seksi, duke kujtuar me nostalgji momentet romantike që ka kaluar me sulmuesin italian, transmeton Panorama.

2285756_dayane12
Dayane-Mello
mellonuda
ISOLA DEI FAMOSI 2017 - vita isola giorno 4 - PRIMITIVI  Dayane Mello

Shpërndaje në: