Modelja del lakuriq nëpër qytet për një eksperiment të çuditshëm (Foto/Video)

Modelja del lakuriq nëpër qytet për një eksperiment të çuditshëm (Foto/Video)

Një modele ka pranuar të shetitet lakuriq nëpër qytet për një eksperimeent të çuditshëm.

Klipi filloi kur një zeshkane e bukur ecën rrugëve të qytetit të Pragës, kryeqytetit të Çekisë, lakuriq, për të parë se si po reagojnë kalimtarët pasi t’a shihnin atë, trasnmeton lajmi.net.

Megjithatë askujt duket se nuk i intereson.

Duke ecur nëpër rrugët me kalldrëm, turistët vetëm e shikojnë dhe asgjë më shumë.

Më vonë ajo shihet duke dalë në një shesh më të madh, por duke ecur anedj kalimtarët e tjerë shumë pak e shohin, pra ajo nuk është në qendër të vëmendjes. /Lajmi.net/


Shpërndaje në: