Moderatori shiptar në ballkon pa rroba, kaq sexy se kishit imagjinuar kurrë (Foto)

Moderatori shiptar në ballkon pa rroba, kaq sexy se kishit imagjinuar kurrë (Foto)

Moderatori i njohur Dorian Ramaliu ka filluar pushimet e verës dhe ka guxuar të provokojë me këtë foto të postuar në rrjetet sociale.

Moderatori i emisionit investigativ ‘Fix Fare’ ka sfiduar djemtë e ekranit me foton e tij gjysmë nudo ku dalin në pah linjat e tij perfekte. Të gjithë e njohin me kostumin e emisionit, por kaq sexy nuk e keni parë asnjëherë. Për më tepër tregon se është dhe çun për shtëpi.

Shpërndaje në: