Moderatorja shqiptare kërkon të hapen shtëpitë publike dhe të legalizohet marihuana: Vetëm kështu populli shqiptar mund të ndreqet

Moderatorja shqiptare kërkon të hapen shtëpitë publike dhe të legalizohet marihuana: Vetëm kështu populli shqiptar mund të ndreqet

Roza Lati ka bërë një kërkesë të pazakontë.

Moderatorja shqiptare, Roza Lati, njihet se një ndër personazhet që flet pa komplekse.

Së fundi, Roza Lati ishte e ftuar në “Explus” ku u shpreh se shqiptarët kanë nevojë për seks dhe duhet të hapen shtëpitë publike.

“Shqiptarët kanë shumë nevojë për seks. Amortizojnë nervat, edhe për 3 tyma.Mos harro! Mendoj që duhet të legalizohet marijuana dhe shtëpitë publike dhe ky popull do të ndreqet”, u shpreh Lati.

Shpërndaje në: