Moderatorja shqiptare shtatzënë, shfaqet në fotografi të mahnitshme (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Moderatorja dhe modelja kosovare nga Vushtrria, Kaltrina Mikushnica, është shfaqur me fotografi të mahnitshme dhe asnjëherë si më parë.

Ajo ka realizuar disa fotografi me Luna Pictures ku shfaqet shtatzëne me fëmijën e saj të dytë, që mësohet se është vajzë, dhe e këndshme si asnjëherë më parë.

Shikojini fotografitë të cilat i ka postuar vetë ajo në faqen e saj në Facebook.

Shpërndaje në: