Momenti kur futbollistët e Polonisë goditen me shishe nga shqiptarët

Periskopi.com Sporti

Për pak çaste është ndërprerë ndeshja në mes të Shqipërisë dhe Polonisë.

Menjëherë pas golit që Polonia i shënoi Shqipërisë, tifozët shqiptarë në Air Albania nisën t’i gjuajnë futbollistët e Polonisë me shishe, derisa këta të fundit po festonin golin.