Momenti kur në burrë mundohet të kap peshkaqenin, por ai e kafshon në dorë (Video)

Momenti kur në burrë mundohet të kap peshkaqenin, por ai e kafshon në dorë (Video)

Moment i çuditshëm kur një peshkaqen e kafshon një person pasi ai mundohet që ta kap atë.

Pamjet tregojnë dy burra të cilët mundohen të kapin një peshkaqen jo të madh i cili kishte dalë në vendin ku ata peshkonin në plazhin e Weighsville, në North Carolina, transmeton Indeksonline.

Videoja e shkurtër tregon njërin nga ta duke u munduar ta kap, mirëpo përpjekja e tij ishte e pasuksesshme dhe peshkaqeni në fund e kafshon atë në dorë.

Nga kjo ai ka marr lëndime ku edhe shihet në video duke gjakosur dora e tij.

Shpërndaje në: