Momenti kur sulmuesi qëllon katër viktimat me kallashnikov në Lagjen e Spitalit (Video +18)

Periskopi.com Lajme

Një plagosje ka ndodhur para pak minutash në Lagjen e Spitalit në kryeqytet. Aty janë plagosur katër persona, një prej të cilëve ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Express ka siguruar videon nga momenti kur dorasi ka qëlluar me plumba viktimat në Lagjen e Spitalit:

Shpërndaje në: