Momenti kur tërmeti tmerron gazetaren në studion e lajmeve

Periskopi.com Lajme

Lëkundjet janë ndjerë dhe në studion e lajmeve teksa gazetarja Besmira Pelushaj po jepte edicionin e lajmeve të orës 16:00 duke krijuar dhe momente frikë.

Për disa minuta gazetarët dhe të gjithë punonjësit e RTV Ora dolën jashtë.

IGJEUM thotë se ky është tërmeti më i fortë i regjistruar në 20-30 vitet e fundit. Lëkundjet janë ndjerë në Tiranë, Gjirokastër, Pogradec, Fier, Dibër e Shkodër.

Shpërndaje në: