Momenti që nuk u trasmetua nga kamerat, lojtari i Newcastle dhe Brighton u rrahen mes veti

Periskopi.com Sporti

Mbrëmë u zhvillua takimi mes Brightonit dhe Newcastle, duel ky në kuadër të xhiros së dytë në Premierligë.

Ndonëse takimi përfundoi pa gola në 0:0, lojtarët e të dyja skuadrave ishin të tensionuar, shkruan Periskopi.

Joelinton i Newcatle dhe Solly March i Brighton u përleshën mes veti në fushë pas një kontakti që kishin me njëri-tjetrin.

Video nuk u publikua dje, ajo sot doli në rrjete social dhe duke se ishte situatë mjaft serioze.

Shikoni momentin në video:

VIDEO