Morata është aty ku duhet – Shënon gol me klas ndaj Gjermanisë

Morata është aty ku duhet – Shënon gol me klas ndaj Gjermanisë

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet Gjermanisë dhe Spanjës, duel ky në kuadër të Kupës së Botës, Katari 2022.

Golin e parë për Kombëtaren e Spanjës e ka shënuar Alvaro Morata në minutën e 61’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

VIDEO

Shpërndaje në: