Morena i vë flakën Instagramit me foton e fundit

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja njihet për pozat e saj joshëse në rrjete sociale.

Dhe, Morena Taraku së fundi po shijon pushimet në Dubai derisa nuk po mungojnë edhe postimet e shumta nga atje.

Ajo ka postuar një foto në bikini teksa iu ka dhënë vëmendje linjave të saj trupore. Nga afër, Morena ka ekspozuar fizikun ku morën vëmendje edhe tatuazhet e shumta të saj.

Shpërndaje në: