Mot i paqëndrueshëm edhe gjatë fundjavës

Mot i paqëndrueshëm edhe gjatë fundjavës

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-6 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike do të mbetet rreth vlerave të normales. Do të fryjë erë nga drejtimi i jugperëndimit me shpejtësi deri 9m/s.

Java e ardhshme parashihet të jetë kryesisht e vranët dhe me reshje të cilat vende-vende do të jenë të intensitetit të lartë deri mesatar

Shpërndaje në: