Moti për ditën e sotme

Periskopi.com Lajme

Do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 26-28 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja e lehtë deri mesatare, parashikon Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Shpërndaje në: