Motra dhe vëllau i Dua Lipës, sa të ngjashëm (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Dua Lipa nuk është e vetme në familje. Ajo është motra e Rina dhe Gjin Lipës.

Këngëtarja kosovare që po bën karrierë të suksesshme ndërkombëtare ka ngjashmëri të madhe me dy të vegjlit e familjes.

Babai i tyre, Dukagjini i ka publikuar tre hastretët e tij në një foto ku motrat shihen duke ia shprehur dashurinë vëllaut./Indeksonline/