Motrat Kardashian mezi njihen para famës

Periskopi.com Showbiz

Motrat Kardashian kanë ndryshuar drastikisht ndër vite.

Kim Kardashian dhe motrat e saj sot janë ndër emrat më të njohur në botën e shoubizit, shkruan lajmi.net.

Ato sot janë shumë të suksesshme edhe në botën e biznesit, ku pothuajse secila prej tyre ka nga një markë personale.

Sot shquhen për bukurinë e linjat perfekte, por nëse shikohen fotografitë e tyre të mëparshme, vërehet ndryshim i madh në pamjen e tyre.

Këtë gjë e dëshmon edhe një fotografi që Kim e ka opstuar së fundi në Instagram, ku shfaqet krah Khloe, Kendall dhe Kyliet.

Shpërndaje në: