Mount me gol të magjishëm barazon rezultatin ndaj Gjermanisë

Mount me gol të magjishëm barazon rezultatin ndaj Gjermanisë

Vjen edhe goli i katër në takimin ndërmjet Anglisë dhe Gjermanisë, duel ky në kuadër të xhiros së fundit në Ligën e Kombëve të Ligës A.

Golin e dytë dhe të barazimit për Anglinë e ka shënuar, Mount në minutën e 75’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2:2.

VIDEO

Shpërndaje në: