Mourinho nuk përmbahet pas golit të minutës së fundit, shpërthen në festë dhe merr vëmendjen

Periskopi.com Sporti

Jose Mourinho duket sikur është i bërë për të marrë vëmendjen e kamerave dhe televizioneve.

‘Special One’ kishte një ndeshje speciale sonte, pasi drejtonte Romën në atë që për të ishte ndeshja numër 1000.

Roma arriti të merrte fitore falë një goli të shënuar në minutën e fundit të takimit dhe për Mourinho ky gol kishte shumë rëndësi.

Kjo vërehet edhe nga festimi i tij i papërmbajtshëm që bëri në momentin e golit të El Shaarawy.

Shikoni videon më poshtë ku Mourinho feston në mënyrë të ‘çmendur’. /Periskopi/

Shpërndaje në: