Mourinhos nuk po ia do, mposhtet nga Chelsea

Periskopi.com Sporti

Sot në ndeshjen Chelsea – Tottenham, rezultati ishte në favor të klubit të Frank Lampardit.

Skuadra e Mourinohos nuk arriti të shënojë, goli i vetëm për ta ishte autogoli  shënuar nga Rudiger.

Dy golat për Chelsean i shënuan Giroudi dhe Alonso.

Chelsea tani ndodhet në vendin e 4-të më 44 pikë, përderisa skuadra e Mourinhos gjendet një vend më poshtë me 40 pikë, 4 më pak në luftën për pozitën e katërt.

Më poshtë mund t’i shihni golat./Periskopi.com/

Shpërndaje në: