Mozzik dhe Loredana filmohen bashkë në Prishtinë - Periskopi
-->

Mozzik dhe Loredana filmohen bashkë në Prishtinë

Periskopi.com Showbiz

Reperi Mozzik dhe Loredana janë prej kohësh ndër emrat më të përfolur në estradën shqiptare.

Vitin e kaluar, dyshja në fjalë deklaruan se po e vendosin marrëdhënien e tyre në pauzë, për shkak të presionit të madh nga fama dhe opinioni publik.

Megjithatë ata i bën bashkë vajza e tyre, Hana, por duket se së fundmi fëmija nuk është e vetmja arsye që po i bën bashkë ish-çiftin e njohur.

Ata janë parë së fundmi duke drekuar me njëri-tjetrin në një nga restorantet e Prishtinës, ku më pas kanë takuar edhe miken e tyre të përbashkët këngëtaren Kida.

Telegrafi ka siguruar pamje nga momenti kur dyshja shihen pranë njëri-tjetrit, duke lënë të dyshohet se ish-çifti kanë përmirësuar edhe më shumë raportet mes tyre.

Megjithëse janë mjaft aktivë në rrjetet sociale dhe ndajnë thuajse imazhe të shpeshta me ndjekësit nga përditshmëria e tyre, ata nuk publikuan as edhe një imazh nga nata e mbrëmshme e kaluar në të njëjtën tryezë pranë njëri-tjetrit.

Mozzik ka nxjerr në treg albumin e tij Mozzart, me të cilin ka pasur suksese të shumta, ndërsa Loredana edhe këtë vit është nominuar për çmimin “Performuesja më e mirë zvicerane” në MTV Europe Music Awards.

Shpërndaje në:
-->

Të fundit 

Afër 2000 raste aktive me koronavirus në Kosovë, situatë e rënduar në Infektivë dhe spitale

Zbulohet një organ i ri brenda kokës së njeriut

Disa shkencëtarë holandezë janë befasuar nga një zbulim i papritur në kokën e njeriut. Ata vunë re një grup i gjëndrash të mëdha të pështymës (të quajtura gjëndra tuberiale të pësh...