‘Mu me m’qitë prej loje a?’ CR7 shpërthen i frustruar pasi u zëvendësua sonte për Man Unitedin

Periskopi.com Sporti

Cristiano Ronaldo ka shpërthyer nga frustrimi në bankën rezervë pasi u zëvendësua në ndeshjen kundër Brentfordit.

Derisa rezultati ishte 2-0 në favor të Man Unitedit, rreth minutës së 70, portugezi u zëvendësua nga Harry Maguire.

Dhe reagimi i pesë herë ‘Topit të Artë’ nuk ishte aspak i mirë, teksa i drejtohej dikujt sikur po i thoshte: ”Mu me m’qitë prej loje a?”

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/

VIDEO