Musliu denoncon në Polici dy faqet e militantëve të VV-së: Dyshoj se prapa tyre është Fitim Pacolli, vëllai i Fitore Pacollit

Periskopi.com Lajme

Deputetja nga rdhët e PDK’së, Ganimete Musliu, ka bërë të ditur se ka denoncuar në Polici dy faqe të militantëve të VV’së, për lajmet e rreme rreth gjendjes shëndetësorë të Musliut.

Musliu thekson se mbrëmë nuk iu kishte dhënë mundësia dhe ishte penguar në Kuvend që të denoncoj këto lajme të rrejshme siç i quan ajo. Ajo thotë se kishin qenë të paqarta reagimet e tyre dhe pengesa mbi të.

Musliu thekson se dyshimet i ka tek Fitim Pacolli, vëllai i Fitore Pacollit.

Ja statusi:

Shpërndaje në: