Mustafa e Hoti flasin sot për miratimin e buxhetit të vitit 2017-të

Mustafa e Hoti flasin sot për miratimin e buxhetit të vitit 2017-të

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa dhe ministri i Financave, Avdullah Hoti mbajnë konferencë për gazetarë ku do të flitet për miratimin e Buxhetit për vitin 2017.

Konferenca do të mbahet në ndërtesën e qeverisë sot nga ora 10:30.

Shpërndaje në: