Mustafa fiton betejën e parë përballë Kadri Veselit

Mustafa fiton betejën e parë përballë Kadri Veselit

Isa Mustafa dukej si fitimtarë përballë Kadri Veselit, teksa Hajredin Kuçi dhe Enver Hoxhaj u prezantuan si dy anëtarët më të rinjë të kabinetit qeveritar të Mustafës.

Shpërndaje në: