Myta e mytë vaditjen: Në pikë të shiut, ekipi kryen ujitjen në Prizren

Periskopi.com Lajme

Edhe Prizrenin është pjesë e balotazhit të zgjedhjeve lokale, ku kandidatët të cilët do të maten me vota, janë ai nga Vetëvendosja, Mytahir Haskuka, njëherit edhe kryetari i kësaj komune, dhe Shaqir Totaj nga radhët e PDK’së, shkruan Periskopi.

Ajo që tashmë po vërehet tek kjo parti është frika e humbjes së kësaj komune.

Madje ekipa e Mytahir Haskukës nga frika e humbjes, ka nisur të kryej punë të cilat nuk kanë efekt a po më mirë të themi punë  e “pa logjikshme”.

Videon të cilën do ta shihni më poshtë, shihet qartë se si po kryhet ujitja në ditën ku  shiu nuk është ndalur për asnjë moment, madje edhe në video shihet qartë të reshurat.

Për më shumë vlerësoni videon: