Ndërprerja e Brentfordit nga ku shënoi kundër Liverpoolit, ishte magji e pastër

Ndërprerja e Brentfordit nga ku shënoi kundër Liverpoolit, ishte magji e pastër

Juve-Samp: Juventusi duhet ta fitojë me çdo kusht këtë ndeshje, formacionet zyrtare

Federico Chiesa, Manuel Locatelli dhe Mattia Perin përfshihen në formacionin e Juventusit për ndeshjen që duhet ta fitojë kundër Sampdorias së Fabio Quagriarellas.

Ndeshja luhet nga ora 12:30 në ‘Allianz Juventus Stadium’, transmeton Periskopi.

Më poshtë, formacionet zyrtare:

Juventus: Perin; Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro; Bernardeschi, Bentancur, Locatelli, Chiesa; Morata, Dybala

Sampdoria: Audero; Bereszynski, Yoshida, Colley, Murru; Candreva, Thorsby, Ekdal, Depaoli; Caputo, Quagliarella. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: