Ndërron jetë polici Tamir Skenderi

Ndërron jetë polici Tamir Skenderi

Skenderi ishte diagnostifikuar me Leukemi akute dhe për shërimin e tij ishin grumbulluar 162 mijë euro nga bamirësit.

I ndjeri ka lënë pas gruan dhe dy fëmijë. /Lajmi.net/

Shpërndaje në: