“Ndeshje e mërzitshme”, partneret e lojtarëve të Anglisë po i zinte gjumi gjatë ndeshjes ndaj SHBA

“Ndeshje e mërzitshme”, partneret e lojtarëve të Anglisë po i zinte gjumi gjatë ndeshjes ndaj SHBA

Kate Kane, Anna Modler dhe Georgina Irwin ishin në mesin e tifozëve të Anglisë që përpiqeshin të qëndronin zgjuar gjatë ndeshjes 0-0 të Anglisë me SHBA-në, njësoj si tifozët në stadium dhe në shtëpi që u ulën në barazimin e mjerueshëm.

Një paraqitje e dobët e Anglisë bëri që Luanët të humbnin pikë në një ndeshje që shumica pritej të fitonin kundër një ekipi energjik amerikan në Katar.

Partnerët dhe familjet e lojtarëve të Anglisë ndanë emocionet e tyre përpara ndeshjes në mediat sociale paraprakisht, por u panë “të mërzitur” për 90 minuta teksa shikonin lojën zhgënjyese.

E fejuara e Aaron Ramsdale, Georgina Irwin, 26 vjeçe, e veshur me fanellën e verdhë të portierit të Anglisë, nuk mundi të mos lejonte që lodhja t’i kalonte teksa shikonte aferën e mërzitshme nga tribuna.

E dashura e Jordan Pickford, Megan Davison, 26 vjeçe, gjithashtu ndjeu kohën duke u zvarritur teksa shikonte partnerin e saj të kalonte një natë të qetë – të dyja skuadrat nuk arrinin asnjë goditje në portë gjatë lojës.

Modelja Anna Modler, 24 vjeçe, u përpoq të fshihte lodhjen e saj ndërsa i fejuari Eric Dier u ul në stol gjatë ndeshjes, ndërsa Anglia përpiqej të bënte një ndikim.

Ja pamjet:

Shpërndaje në: