Ndihet i gjallë Dortmundi, shënon dy gola për tre minuta

Periskopi.com Sporti

Teksa është duke u zhviluar minuta e 58’ e pjesës së dytë, mysafirët kanë arritur ta zhbllokojë rezultatin dhe tashmë kanë kaluar në epërsi për dy me zero.

Golin e parë në mintën e 54’të e shënoi belgu Hazard, për të shënuar tre minuta më vonë Sancho, i cili zhveshi fanellën dhe zbuloi pjesën ku shkruante ‘Drejtësi për George Floyd’.

Shihni golat më poshtë. /Periskopi.com

Post image

 

 

Shpërndaje në: