Ndodh përsëri – Edhe një tifoz tjetër puth gazetaren në Tiranë

Periskopi.com Sporti

Një gazetare e TV Klan në Shqipëri është “habitur” nga një veprim i çuditshë m i një tifozi të Feyenoordit gjatë mbrëmjes së të martës.

Teksa po raportonte drejtpërdrejtë në  lidhje me atmosferë n që  po mbretëron në  rrugët e Tiranës, para finales së  Conference League në  mes të  Romës dhe Feyenoordit, një tifoz i skuadrës holandeze nuk u përmbajt dhe e puthi në faqe gazetaren.

Një  situatë e tillë ndodhi edhe më herët, gjatë ditës, kur të njëjtin veprim e bëri edhe një tifoz tjetër i po të njëjtës skuadër.

Rikujtojmë se pos këtij momenti, mbrëmja e sontme u karakterizua edhe me një episod të  pahijshëm, kur një  grup tifozë sh të  Feyenoord rrahën rëndë  një  shqiptar në  qendër të  Tiranës.