Në Austri, vriten dy persona dhe plagosen 11 të tjerë

Në Austri, vriten dy persona dhe plagosen 11 të tjerë

Dy persona mbeten të vdekur, ndërsa 11 të tjerë u plagosën në një koncert në qytetin perëndimor të Austrisë, Nenzing, kur një i ri armatosur hapi zjarr mbi turmën prej 150 personash.

Shpërndaje në: